هوندا خودروهای هیبرید زیادی تولید می کند، آن هم برای کسانی که طالب خودروهای شیک و خوش استیل هستند. در این کلاس از خودورها CR-Z خودروی خاص افراد مشکل پسند می باشد که در یک نگاه توجه را به خود جلب می کند. اساسا CR-Z یک فول اسپورت هیبرید از شرکت هوندا است. اگر شما به دنبال یک خودرو با ظاهری کاملا اسپرت و بدون آلایندگی هستید، CR-Z گزینه بسیار مناسبی می باشد. می توان گفت مدل دو در این خودرو در کلاس خود کاملا بی رغیب است.

2016-honda-crz-010-1

به نظر می رسد شرکت هوندا برای سال 2016 فیس لیفت CR-Z را روانه بازار خواهد کرد. در این فیس لیفت تغییرات زیادی صورت نگرفته است، به عنوان مثال بیشترین تغییر قسمت جلو CR-Z مربوط به جلو پنجره آن می باشد.

به هر حال مدل 2016 خیلی بیشتر از یک فیس لیفت خواهد بود. در این مدل هوندا ترمز دستی خودرو را به مدل الکتریکی ارتقا داد، این منجر می شود تا کنسول میانی فضای بیشتری داشته باشد. مدل های لوکس EX از یک نمایشگر هفت اینچی بهره می برند. این نمایشگر در استفاده از تکنولوژی لین واچ (LaneWatch) هوندا کاربرد دارد. در مدل های EX-L آپشن های دیگری مانند نویگیشن، سیستم گرمایش صندلی ها و … وجود دارد که البته به همان اندازه هزینه شما در هنگام خرید افزایش می یابد. قیمت پایه این خودرو از 21130 دلار شروع می شود و قیمت در مدل های EX و EX-L بر حسب آپشن ها افزایش می یابد.

2016-honda-crz-005-1

2016-honda-crz-009-1

گردآورنده: عباس مددی مقدم

منبع: ubergizmo