این خودرو دارای حداکثر سرعت ۳۵۴ کیلومتر بر ساعت و قدرت ۱.۰۸۸ اسب بخار می باشد و در ۲.۶ ثانیه سرعت آن از صفر به ١٠٠ کیلومتر در ساعت می رسد

 

    

 

 

ریماک (Rimac)، شرکت خودروسازی اهل کرواسی که صرفا با هدف تولید خودرویی الکتریکی نیرومند تاسیس شده است، به تولید خودروی کانسپت – وان (Concept-one) چراغ سبز نشان داد و همچنین اعلام کرد که برنامه ای برای معرفی و نمایش آن در نمایشگاه بین المللی اتومبیل ژنو 2016 ترتیب داده است.

ابرخودرو الکتریکی

سریعترین خودروی الکتریکی

این خودرو برای اولین بار در نمایشگاه خودرویی فرانکفورت 2011 معرفی کرد و در آنجا خودروی خود را تنها با اطلاعاتی اولیه معرفی کرد، ولی حالا که شرکت سازنده به تولید این خودرو چراغ سبز نشان داده است، اطلاعاتی هم از جزییات فنی آن منتشر شده است. در ضمن این خودروساز علاقه ای به ارائه اطلاعات درون کابین این اتومبیل نشان نداده است، ولی گفته که از هیچگونه مواد پلاستیکی در داخل کابین استفاده نکرده و تمامی قطعات آن از آلومینیوم و فیبرکربن و چرم های آلکانتارا ساخته و روکش شده است.

ابرخودرو الکتریکی

0 تا 200 در 6 ثانیه

برای بخش فنی هم تنها سیستم محرکی الکتریکی در نظر گرفته شده که با باتری های 82 کیلووات ساعتی به گرداندن چهار موتور قدرتمند می پردازد که در مرکز هر دو محور جلو و عقب واقع شده اند و این خودرو را تبدیل به سوپر اسپرتی الکتریکی کرده اند. در خروجی هم شرکت سازنده اعلام کرده که به عدد حیرت انگیز 1072 اسب بخاری در کنار گشتاور 1600 نیوتن متری دست پیدا کرده که می تواند شتابی صفر تا صد 2.6 ثانیه ای و شتابی صفر تا 200 حدودا 6.2 ثانیه ای را در کنار حداکثر سرعت 354 کیلومتر بر ساعتی به ثبت برساند.

در آخر هم شرکت سازنده اعلام کرده که این اتومبیل را تنها در 8 دستگاه تولید خواهد کرد، ولی از قیمت احتمالی آن سخنی نگفته و آن را به زمان عرضه موکول کرده است.

ابرخودرو الکتریکی

 

ابرخودرو الکتریکی

 

ابرخودرو الکتریکی

 

ابرخودرو الکتریکی

 

ابرخودرو الکتریکی

ابرخودرو الکتریکی