سنگین تایر جنوب توزیع کننده انواع لاستیک نکسن در سراسر ایران

 

این کارخانه در سال 1942 تحت نام Heung-A پایه گذاری و در سال 1956 به عنوان اولین کمپانی ساخت تایر در کره جنوبی شناخته شد.از افتخارات این شرکت بزرگ فعالیت مدام طی 71 سال گذشته در عرصه لاستیک های صنعتی می باشد.

در سال 1985 تجهیزات خود در شهر یانگسان کره را به ساخت تایرهای رادیال اختصاص داد. شش سال پس از آن با کارخانه تایر OHTSU و لاستیک سازی ژاپن مشغول همکاری شد و فعالیت های خود را گسترش داد.

 

لاستیک نکسن

 

به منظور نشان دادن کیفیت و سرآمدی این کارخانه لاستیک در سال 2000 نام خود را از ووسانگ تایر (woosung tire) به نکسن تایر (nexen tire) تغییر داد. کلمه نکسن از دو واژه آینده نگر Next و Century ترکیب شده است و نشان دهنده این است که نکسن خودش را همواره به آمادگی برای تغییرات بهتر در آینده  مهیا می کند.

 

لاستیک نکسن

 

در سال 2005 اولین شعبه ایالت متحده به نام نکسن تایر آمریکا را تاسیس کرد که یک شروع بزرگ در گسترش جهانی برند نکسن بود. در همان سال نکسن جایزه تکنولوژی ساخت و تولید لاستیک را برای تایرهای نانوکامپوزیت خود برنده شد. در سال 2006 محققان این کارخانه موفق به توسعه طرح گل های جدید لاستیک های زمستانه شدند.

 

لاستیک نکسن

 

با افزایش تقاضای جهانی برای لاستیک نکسن ، این شرکت در سال 2007 یک کارخانه دیگر در  Qingdao چین راه اندازی کرد. پس از آن به دلیل افزایش تقاضا از این کارخانه در سال 2012 نیز کارخانه سوم در کره جنوبی راه اندازی شد که برنامه ریزی تولید سالیانه تعداد 10 میلیون تایر در سال 2015 و 20 میلیون حلقه در سال 2018 را محقق می کند.

لاستیک نکسن

منبع :  سایت رسمی شرکت لاستیک نکسن