در سال 1994 شرکت اوزکا تایر (OZKAN Tyre) تولید محصولات لاستیکی خود را برای صنایع تایر آغاز کرد.

 

لاستیک اوزکا

برند OZKAN که در ترکیه بخوبی شناخته شده جهت اهداف بین المللی خود به برنامه ریزی فعالیت های حرفه ای با هدف مشخص برای ورود به بازارهای جهانی شد.  لاستیک اوزکا در سال 2004 امکانات جدیدی را براساس آخرین تکنولوژی روز دنیا برای تولید تایرهای ماشین آلات کشاورزی ، کامیون ، ون ، یدک کش ، تراکتور ، ماشین آلات راهسازی ، لیفتراک و ماشین های نظامی فراهم نمود و به منظور دستیابی به حداکثر ظرفیت های تولید ، سرمایه گذاری بر روی این بخش را افزایش داد. همچنین با اضافه نمودن تایرهای رادیال تراکتور به طیف محصولاتش با نام OZKA توانست بزرگ ترین کارخانه تایر ترکیه شود.

لاستیک اوزکا

OZKA تایرهای خود را با استانداردهای روز بین المللی (TSE – ETRTO – ECE) ، به همراه کیفیت خوب و اطمینان به مصرف کننده به اروپا و خاور میانه صادر می کند.

لاستیک اوزکا

کارخانه OZKAN با دارا بودن گواهینامه های بین المللی مدیریتی و کیفیتی از قبیل ISO 9001 ، ISO14001 ، OHSAS ، ISO 27001 توانسته است استانداردهای جهانی بهبود کیفیت را در کلیه مراحل ساخت تایر از مرحله دریافت مواد خام تا کنترل های نهایی پس از تولید را اجرا نمایید.

لاستیک اوزکا

کارخانه لاستیک اوزکا همچنین  ضمن همکاری و امضای تعهدنامه با سازمان حفاظت از محیط زیست  موفق به انجام مسئولیت خود در قبال جامعه جهانی در حفظ محیط و کاهش آلودگی  نموده است و این امر می تواند وجه تمایز این کارخانه با سایر کارخانه های تایر در ترکیه باشد.

لاستیک اوزکا

پرسنلی که در کارخانه OZKA مشغول فعالیت هستند ضمن بهره از علم روز جهان در حیطه مسئولیت خود ، بطور مرتب مشغول  فعالیت هایی در جهت ارتقاء سطح علمی و بهره وری خود هستند. از جمله این اقدامات می توان به برگزاری سمینارهای تخصصی و برنامه های آموزشی-مدیریتی میتوان اشاره نمود که که با پشتوانه اختصاص بودجه ویژه از طرف شرکت OZKAN صورت می پذیرد.

لاستیک اوزکا

لاستیک اوزکالاستیک اوزکا